3-daagse stedentrip naar het pittoreske Riga

Opzoek naar een leuke stedentrip? Ga eens naar Riga!

The top view of Riga

Deze hoofdstad van Letland kent 700.000 inwoners en kent een rijke historie.
De belangrijkste bezienswaardigheden bevinden zich in de Oude Stad, welke ook op de UNESCO-Werelderfgoedlijst staan.
De centrale markt vindt plaats in oude hangars voor Zeppelins en is de grootste marktplaats van de Baltische staten.
Het vrijheidsmonument werd in 1935 gebouwd en is 42 meter hoog. Het beeld kreeg de bijnaam ‘Milda’ en het vrouwelijke ‘vrijheids’ beeld houdt drie sterren vast die de provincies Letgallen, Lijfland en Koerland symboliseren.
Een imponerend gotisch pand is het Zwarthoofdenhuis, vernomen naar de jonge handelaars die tot de Broederschap van de Zwarthoofden behoorden in de Middeleeuwen. Het pand brandde tijdens de Tweede Wereldoorlog af en werd eind jaren negentig gerenoveerd. Dit kleurrijke pand is een pronkstuk in Riga. Naast de vele bezienswaardigheden kan je in Riga voor een klein prijsje genieten in  de vele cafés en restaurantjes.

In 2014 is het prachtige Riga benoemd tot Culturele Hoofdstad van Europa 2014. Het is dus niet voor niets bekend als “het Parijs van het Noorden”.
riga-921838_1920

Details

 Boeken: ZSM, want OP = OP!
 Operator: Travelbird
 Vertrekdatum: oktober t/m april
 Verblijfsduur: 3, 4 of 5 dagen (2, 3 of 4 nachten)
 Retour: Eindhoven / Bremen – Riga
 Bagage: inclusief handbagage tot 10 kg
 Transfers: exclusief (optioneel bij te boeken)
 Verblijf: Terrace Design Hotel ****
 Verzorging: logies + ontbijt
 Prijs: vanaf €89! p.p. exclusief €22,50 boekingskosten
 Voorwaarde: prijs o.b.v. 2 personen

Genoeg inspiratie opgedaan en wil je deze trip naar het pittoreske Riga graag boeken? Druk op onderstaande button om de aanbieding te bekijken!