Koblenz… dat is eens iets anders!

Verblijf drie dagen in een luxe viersterren hotel inclusief ontbijt, driegangendiner en wellness nabij Koblenz!

rhine-123105_1920

De stad Koblenz kent een rijke geschiedenis. Vanaf de Deutsche Eck heb je geweldig uitzicht over het water. Op dit bekende punt komen de Rijn en de Moesel samen. Hier vind je ook het monument voor Keizer Wilhelm I. Het Moeder Beethoven Huis is zoals de naam als doet vermoeden het huis waar de moeder van Beethoven werd geboren. Het huis is sinds de jaren ’70 ingericht als museum en zeker een bezoek waard. De toegang is overigens gratis. Ook een bezoek aan de vele kerken (Florinskerk, Lieffraukircke en St. Kastor) is gratis. Koblenz is de plaats waar cultuur en natuur samenkomen. Het Boven Midden-Rijndal staat op de UNESCO werelderfgoedlijst. Het smalle dal is prachtig met haar pittoreske dorpjes, groene heuvellandschap en wijnranken. Wie Koblenz bezoekt moet zeker in de kabelbaan van Koblenz een bezoek brengen aan de Vesting  Ehrenbreitstein. Vanaf hier heb je een prachtig uitzicht over de stad! Daarnaast kent Koblenz een aantal forten zoals Fort Asterstein en Fort Konstantin en diverse musea zoals het Ludwig Museum en het Rijn Museum. Koblenz kent smalle straatjes, romantische steegjes en pittoreske pleintjes met mooie fonteinen… het is echt de moeite waard om de stad te verkennen. Op de terrassen en in de diverse restaurantjes worden uiteraard de bekende Moesel- en Rijnwijnen rijkelijk geschonken. Koblenz…anders dan anders genieten!

koblenz-959166_1920

Voorwaarden

✔ Inchecken vanaf 15.00u
✔ Uitchecken tot 12.00u
✔ Een persoonstoeslag €60,-
✔ Toegankelijkheid: het hotel is niet rolstoeltoegankelijk
✔ Huisdieren zijn toegestaan à €8,- p.d.p.n. (max. 2)
✔ Boekingskosten € 20,-
✔ Calamiteitenfonds € 2,50

koblenz-818636_1920

Zin in een romantische driedaagse naar het bijzondere Koblenz? Druk op onderstaande button om de aanbieding te bekijken!