Vlieg naar het zonovergoten Malia voor slechts €358!

Ben jij het weer in Nederland ook zat? Grijp dan nu je kans en boek deze spotgoedkope
reis naar het zonnige Malia in Griekenland!
Malia beschikt niet alleen over een zeer aangenaam klimaat – maar is ook voorzien van een
prachtig zandstrand, talloze gezellige winkels, 85 eetgelegenheden en meer dan 95 bars.
Kort samengevat een toplocatie dus! Naast een toplocatie boek je bij deze reis ook een top
accommodatie. Je verblijft in het vier sterren appartement Acrogiali – wat direct aan het mooie
strand van Malia ligt. Het appartement is geliefd vanwege haar levendige sfeer en uitstekende
service. Appartement Acrogiali scoort niet voor niets een 8.6(!) op zoover.

21934012_xxl

Details

 Boeken: ZSM, want de prijzen kunnen elk moment stijgen!
 Operator: Neckermann
 Reisduur: 7 dagen
 Vertrekdata: 11 oktober
 Retour: Amsterdam – Heraklion
 Verblijf: Appartement Acrogiali
 Verzorging: logies
 Prijs: vanaf €358! p.p.
 Bijzonderheden: prijs o.b.v. 2 personen

Wil jij naar het zonnige Malia? Druk op onderstaande button!